Готуйтеся до свят разом із дітьми!

Коли приходить пора свят, дуже важливо залучати дітей до приготувань, щоб вони відчували власну причетність до результату (який обов’язково їх вразить) і росли командними гравцями (вашими вірними помічниками)!
IMG_1859
Діти відчувають особливу гордість, коли зроблена їхніми руками прикраса висить на ялинці!

Підбирайте малюкам завдання відповідно до віку та здібностей. Адріанчику було дуже цікаво розтачувати тісто для вушок із оселедцем на святвечір та вирізати з нього кружечки, а також розмальовувати фарбами керамічні ялинкові прикраси. Крім того, він майже самостійно прикрасив ялинку! Іноді батьки є неохочими доручати дітлахам таку важливу місію, але в цьому занятті для малюків – величезна втіха та користь: просилити ниточку через вушко іграшки є чудовою вправою для розвитку дрібної моторики пальців, так само, як і почепити її на гілку. Тому не зволікайте!

DSC_0368
Заохочуйте дітей до занять, які спонукають до розвитку індивідуального бачення та надають майданчик для творчості
Розтачування тіста також сприяє розвитку дрібної моторики рук, а вирізання кругів, крім того, може допомогти у вивченні форм для дітей близько двох років.
IMG_1905
Наш мистецький новорічний проект 🙂

Можна знайти багато цікавих ідей щодо того, як прикрасити оселю до свят, і зробити щось спільно з дитиною. У нас була проблема через те, що єдиним місцем для ялинки було сусіднє з морозильною камерою. Ми не встигли позбутися її перед святами, тому довелося виходити з ситуації креативно 😉 Оцініть нашого сніговика!

Звичайно, Адріанчик дуже радів подарункам, знайденим під ялинкою, але це вже була кульмінація цілого святкового циклу, в якому приготування були не менш захопливою частиною, ніж саме свято. Тому пам’ятайте серед клопотів знайти час на спільні заняття зі своїми малюками – і хай це вам обом принесе задоволення 🙂 Веселих свят!
DSC_1615
Підготування до свята не менш важливе, ніж саме святкування, адже очікування дозволяє нам подовжити задоволення!
Перегляньте нижче відео, в яких ми експериментуємо з іграшкою, що подарував Санта. Не забудьте підписатися на YouTube-канал блогу!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s