Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Сила гір

Мене завжди вабили гори, їхня непорушна стійкість і величність, недоторкана природа і первинна чистота. Море – мінливе й оманливе, воно часто зраджує сподівання і підводить у несподіваний момент, а гори – це надійність і спокій, стабільність та впевненість. Вони такі самі сьогодні, як були вчора і будуть завтра. Вони нагадують, що все в житті – марнота, і людське серце не може накопичувати біль від кожної рани, бо в цьому немає сенсу. Тут ти можеш відпустити за течією свої переживання і оновитися внутрішньо. Гори були свідками досягнень і падінь, перемог і невдач. Вони можуть прийняти багато. Ти віддаєш їм свої болі, а вони нагороджують тебе спокоєм і впевненістю в завтрашньому дні. Тобі не потрібно виправдовувати себе перед ними чи боятися їхнього осуду – тільки тут ти можеш зняти всі свої маски і просто бути собою. У горах людина заряджається невідомою силою. Ця енергія не видима і не зрозуміла, вона походить від каміння і гірської води. Її цілюща сила здатна заліковувати рани, що лежать глибше, ніж можна сягнути розумом.

Гори – це неписана історія творення світу, де кожен камінь, кожен струмок і кожне дерево є її сторінкою. Гори ввібрали в себе дух кожної епохи, й іноді, якщо дуже постаратися, можна фізично відчути його присутність. У лісах панує особлива звукова атмосфера – тиша, тонке звучання якої забуваєш під впливом щоденних урбаністичних мотивів, дивні звуки, що долинають із глибин пралісу, крики птахів і дзюрчання води у струмках – усе творить неповторну гармонію, мелодію гір, пісню, наспівану Творцем.

Я люблю це змішане відчуття простору і виклику, затишку та небезпеки. Гори дають людині можливість відчути живий зв’язок із природою, єдність із землею. Вони здатні оживити генетичну пам’ять і відкрити глибинні прагнення, покликання людини. Вони також вчать забувати – залишати обабіч шляху тягарі, які не варто нести з собою через роки. Гірські стежини закручені і небезпечні, такі самі, як дороги нашого життя, і, діставшись вершини, ти розумієш, що ніщо не має значення, якщо воно не звеселяє твоє серце і не оживляє твій дух. Усе земне – швидкоплинне, як гірські потоки, і не варто віддавати цілого себе нічому. Потрібно шукати і знаходити, відпускати та забувати. І насолоджуватись кожною миттю.

2 thoughts on “Сила гір

  1. […] малюка. Я вже ділилася з вами враженнями від першої спільної поїздки в гори, і за нагоди обов’язково розповім про інші мандрівки […]

    Подобається

  2. […] відкриваються неймовірні пейзажі – монументальні гори, кораблі в Атлантичному океані, скелясте узбережжя, об […]

    Подобається

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s